informacje i publikacje z kategorii - odpady, ochrona środowiska, ekologia|Wednesday, December 12, 2018
Znajdujesz się tutaj: Home » Biznes Odpowiedzialny Społecznie » XI Forum Liderów Ochrony Środowiska

XI Forum Liderów Ochrony Środowiska 

logo_teamprevent

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Team Prevent Poland zorganizowało Forum Liderów Ochrony Środowiska, cykliczne spotkania praktyków i specjalistów ds. ochrony środowiska.

Ideą naszych spotkań jest propagowanie proekologicznego rozwoju działalności przemysłowej. Formuła Forum to darmowe i niezobowiązujące dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska.

Globalnym celem FLOŚ jest wymiana doświadczeń, w celu efektywnego ograniczania wpływu na środowisko działalności przemysłowej. Jednocześnie jest to świetna okazja do propagowania własnych osiągnięć w ramach omawianych zagadnień istotnych z punktu widzenia odpowiedzialnego zarządzania.

Dla uczestników  Forum Liderów Ochrony Środowiska przygotowaliśmy ponadto specjalne forum dyskusyjne, które pozwala na kontynuowanie rozmów i dyskusji rozpoczętych podczas FLOŚ. Dodatkowo na forum dyskusyjnym znajdą Państwo materiały szkoleniowe z minionych edycji FLOŚ oraz informacje o terminach i tematach kolejnych spotkań.

Forum Liderów Ochrony Środowiska iodpady.pl

XI Forum Liderów Ochrony Środowiska, które odbędzie w dniach 11.10.2016 roku w Niepołomicach na terenie zakładu MAN Trucks Sp. z o.o. i poświęcone będzie tematyce optymalizacji zużycia zasobów naturalnych w przemyśle.

Bloki prezentacyjne XI FLOŚ:
1. MAN Trucks – przedsiębiorstwo odpowiedzialne za środowisko naturalne.
2. Optymalizacja zużycia zasobów naturalnych w przemyśle wyzwaniem dla przyszłości.
3. Wizyta studyjna w zakładzie MAN Trucks Sp. z o.o.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice.

W załączeniu przesyłam propozycję współpracy w ramach patronatu medialnego. Oferta ta oparta jest na dotychczasowych warunkach. Mamy nadzieję, że podczas XI edycji również będziemy mogli liczyć na Państwa patronat.

Szczegółowe informacje o XI FLOŚ dostępne są również na www.teamprevent.pl – zapraszamy!