informacje i publikacje z kategorii - odpady, ochrona środowiska, ekologia|Wednesday, December 12, 2018
Znajdujesz się tutaj: Home » Wizytowki firm ekologicznych » Firmy - Źródła energii » Alter Power – odnawialne źródła energii

Alter Power – odnawialne źródła energii 

Alter Power

Alter Power jest to młoda, prężnie rozwijająca się firma działająca w branży solarnej oraz ochrony środowiska i zagospodarowania wód. Swoim Klientom oferujemy zarówno produkty omawianych branż, a także usługi z zakresu ich montażu.
Dodatkowo naszym Klientom oferujemy darmową pomoc doradczą w wyborze odpowiednich produktów zarówno do warunków technicznych, terenowych, jak i upodobań Klienta.

Jaki oferujemy asortyment? Są to przede wszystkim produkty firmy Hewalex – lidera w swojej branży – w bardzo atrakcyjnych cenach. Zaczynając od gotowych zestawów solarnych, poprzez ich składowe: kolektory słoneczne płaskie i próżniowe, podgrzewacze, naczynia przeponowe, itd. kończąc na pompach ciepła.

Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i montażem omawianych produktów. Dodatkowym atutem dla Klienta jest fakt, że pomagamy w uzyskaniu dopłat 45% do instalacji. U nas możesz zamówić również produkty z branży ochrony środowiska i gospodarowania wód firmy Sotralentz. Należą do nich przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę, olej opałowy i napędowy, a także pozostałe opakowania, zbiorniki, paleto pojemniki. Aby zmniejszyć comiesięczne wydatki związane z utrzymaniem domu – przygotujemy dla Ciebie kilka rozwiązań w różnych pakietach cenowych. Dzięki temu możesz osobiście wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie.

 

ALTER POWER  biuro@alterpower.pl  www.alterpower.pl  Tel.: 660 007 887  http://www.facebook.com/AlterPowerPolska

 

Współpracujemy z: 

BFGroup sp. z o.o.  Doradztwo finansowe, darmowa pomoc w wyborze finansowania inwestycji. www.bfgroup.pl